Barion Pixel

Pall Ant

Pall Ant Hajtástechnika logó
Aktuális Állásajánlataink
Bővülő csapatunkba munkatársat keresünk
Műszaki Értékesítési Asszisztens
munkakör
A Pall Ant Hajtástechnikai Bt. főként villanymotorok, illetve motorokhoz kapcsolható hajtóművek forgalmazásával foglalkozik most már 20 éve. Műszaki érdeklődésű csapattagot keresünk. Kis csapatunk 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik hajtóművek és villanymotorok terén.
Főbb feladatok, munkák:
• Műszaki és technikai segítségnyújtás a partnerek részére
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel szóban és írásban
• Rendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása, számlázása
• Árajánlatok készítése, kiküldése és nyomon követése
• Csomagolás, kiszállítások előkészítése
• Egy bizonyos gyártó termékeinek képviselete
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Középfokú végzettség
• Középszintű angol nyelvtudás
• Műszaki érdeklődés
• Minimum egy éve hasonló területen szerzett tapasztalat
• Számítógép és MS Office felhasználói szintű ismerete
• Kereskedelemhez való affinitás
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• Önálló munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség
Előny:
• 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Műszaki végzettség
• Marketinggel kapcsolatos ismeretek, ADS, SEO
Amit kínálunk:
• Piacképes bérezés
• Megbízható, stabil munkahely
• Kávé, tea, víz korlátlan fogyasztása
• Hosszú távú munkalehetőség
• Azonnali munkakezdés
• Teljes munkaidő (08:00-16:30), szabad hétvégék
• Szakmai fejlődési lehetőség
Jelentkezés módja: Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz és nettó fizetési igény megküldésével az info@dcmotor.hu címre lehet.